STRONA TESTOWA - SKLEP NIE FUNKCJONUJE - prawdziwy sklep znajduje się na stronie: www.caraudiosklepy.pl
Twój koszyk
 • ilość produktów: 0
 • wartość: 0,00 zł

Yanosik DVR - asystent kierowcy z nawigacją GPS

asystent kierowcy informujący o fotoradarach, kontrolach policyjnych i zdarzeniach drogowych, dotykowy ekran 6 cali, nawigacja, uchwyt sam.
Dostępność: niedostępny
chwilowo brak
Stan magazynu:
Brak
Ocena klientów: głośniki car audio, wzmacniacze, subwoofery - opiniegłośniki car audio, wzmacniacze, subwoofery - opiniegłośniki car audio, wzmacniacze, subwoofery - opiniegłośniki car audio, wzmacniacze, subwoofery - opiniegłośniki car audio, wzmacniacze, subwoofery - opinie 0.0/10 pkt. (0)
Producent / Marka: Yanosik
Kupując ten produkt otrzymasz: 1 pkt.
Za produkt możesz zapłacić punktami: 9980 pkt.
Koszty wysyłki:
 • 12,00 zł - gdy płatność przed wysyłką
 • 18,00 zł - gdy płatność przy odbiorze przesyłki
Yanosik
Cena:
1,00 zł
Ilość: szt.
 • powiadom o dostępności
 •  

  Yanosik DVR - rewolucja na drodze!
  Yanosik DVR to Asystent Kierowcy nowej generacji, wyposażony w technologię Digital Video Recorder. Urządzenie zostało stworzone z myślą o kierowcach, którzy chcą być pewni sytuacji na drodze.


   
  Jedno urządzenie, wiele możliwości
  Urządzenie pozwala na dostęp do wielu funkcji za pomocą 6", dotykowego ekranu o rozdzielczości 960x540 pikseli. Korzystając z Yanosika DVR w zasięgu jednego dotknięcia zyskujesz dostęp do nawigacji on-line aktualizowanej w czasie rzeczywistym, asystenta drogowego informującego o zdarzeniach na drodze oraz wideorejestratora nagrywającego wszystko przed Twoim samochodem.


   
  Wideorejestrator
  Dzięki wbudowanej kamerze 5 Mpix o szerokim kącie widzenia, nagrany obraz trasy będzie posiadał dużą szczegółowość zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Dobra jakość zarejestrowanego materiału video może okazać się pomocna w kontrowersyjnych sytuacjach na drodze. Co istotne, urządzenie wyposażone jest w system ACR (Auto Crash Recorder), który włącza automatyczny zapis nagrania w razie nagłego hamowania lub zderzenia. 8 GB wbudowanej pamięci pozwala na zapis prawie 4 godzin nagrania.


   
  Nawigacja online
  Urządzenie zostało wyposażone w nawigację online, która dzięki technologii Smart Traffic oraz wbudowanemu modułowi GPS pozwala na szybkie oraz skuteczne omijanie korków. Yanosik DVR podczas nawigowania do celu Twojej podróży uwzględnia aktualne dane na temat natężenia ruchu drogowego. Nawigacja w sposób dynamiczny dostosowuje przebieg trasy, wyznaczając najszybszy i najkrótszy dojazd dla Ciebie.


   
  Siła społeczności
  Yanosik DVR informuje o aktualnych zdarzeniach na drodze takich jak: fotoradary, kontrole prędkości, wypadki, roboty drogowe czy tajne patrole policji. Kierowca otrzymuje wszystkie komunikaty w postaci graficznej oraz głosowej. Urządzenie działa w oparciu o najpopularniejszy system informacji drogowych w Polsce, z którego korzysta już 1,2 mln użytkowników miesięcznie!


   
  Zestaw obejmuje urządzenie Yanosik DVR bez pakietu transmisji danych.
  Po pierwszym uruchomieniu urządzenia należy dokonać jego aktywacji poprzez SMS. Od tego momentu masz 30 dni na opłacenie pakietu rocznej transmisji danych (99zł za 1 rok).

   

   

  W opakowaniu znajduje się:

  • urządzenie Yanosik DVR
  • uchwyt samochodowy
  • ładowarka samochodowa
  • zasilacz sieciowy
  • kabel USB
  • instrukcja obsługi

  Ten produkt nie posiada produktów powiązanych

  Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy. Dodaj swoją opinię.
  Marka produktu: Yanosik
  Nr katalogowy: 5307
  Waga do wysyłki: 0.90 kg

  Stan produktu:nowyi
  Producent-Dostawca:Neptis S.A., Polska
  Gwarancja:24 miesiące, producentai

  Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również:


  Brak produktów