SKLEP TESTOWY W TRYBIE KATALOGU - funkcjonalny sklep znajduje się na stronie: www.caraudiosklepy.pl
Twój koszyk
 • ilość produktów: 0
 • wartość: 0,00 zł

Alpine NVE-M300P - moduł nawigacji GPS

moduł nawigacji GPS do stacji multimedialnych i ekranów Alpine - sterowanie dotykowe, komunikaty głosowe w języku polskim
Dostępność:
WYCOFANY Z OFERTY
Stan magazynu:
Mało
Ocena klientów: głośniki car audio, wzmacniacze, subwoofery - opiniegłośniki car audio, wzmacniacze, subwoofery - opiniegłośniki car audio, wzmacniacze, subwoofery - opiniegłośniki car audio, wzmacniacze, subwoofery - opiniegłośniki car audio, wzmacniacze, subwoofery - opinie 0.0/10 pkt. (0)
Producent / Marka: Alpine
Kupując ten produkt otrzymasz: 0 pkt.
Za produkt możesz zapłacić punktami: 39980 pkt.
Koszty wysyłki:
 • 12,00 zł - gdy płatność przed wysyłką
 • 18,00 zł - gdy płatność przy odbiorze przesyłki
Alpine
Cena:
0,00 zł
Ilość: szt.
 • powiadom o dostępności
 • Moduł nawigacji GPS do stacji multimedialnych i ekranów Alpine, sterowanie dotykowe, komunikaty głosowe w języku polskim.

   

  Mały i inteligentny
  Kompaktowy system nawigacji NVE-M300P konfiguruje się bezproblemowo z konsolami cyfrowymi, stacjami multimedialnymi oraz monitorami Alpine. Jest on doskonale przystosowany do pracy z jednostkami głównymi z monitorami Alpine, zapewniając możliwości sterowania poprzez ekran dotykowy funkcjami nawigacji. Teraz Alpine dzięki RUE-M300 (dodatkowy pilot zdalnego sterowania) oferuje możliwość sterowania modułem nawigacyjnym NVE-M300 za pośrednictwem wszystkich monitorów Alpine z wyjściem nawigacyjnym, nie posiadających możliwości sterownia dotykowego. Moduł nawigacyjny NVE-M300P zapewnia szeroki zakres możliwości uaktualnień. Począwszy od pokrycia dla 43 krajów Europy Zachodniej i Wschodniej, z możliwością rozszerzenia mapy poprzez internet, zgodnie z potrzebami. Można również uaktualniać już posiadane mapy. W czasie zakupu zupełnie nowego urządzenia NVE-M300P istnieje niewielka szansa, że od momentu jego wyprodukowania wydano nowszą mapę. Naszym klientom chcemy dać gwarancję korzystania z urządzenia z najnowszą mapą. Dlatego, jeżeli w ciągu 30 dni od pierwszego uruchomienia urządzenia NVE-M300P zostanie wydana nowsza wersja mapy, można ją pobrać bezpłatnie w programie alpine.naviextras.com. Należy jednak pamiętać, że aby móc skorzystać z usługi gwarancji najnowszych map, należy sprawdzić dostępność nowej mapy w ciągu 30 dni od daty zakupu, a także, że każdy ma prawo tylko do jednego darmowego pobrania mapy.
  Uwaga! Możliwość darmowej aktualizacji map gwarantowana jest do 30 dni od momentu pierwszego połączenia się urządzenia z sygnałem GPS.

   

  Zgodność ze stacją multimedialną oraz ekranem dotykowym
  System nawigacyjny NVE-M300P, można podłączyć do następujących urządzeń:
  IVA-D511R, IVA-D511RB, IVA-D300R/RB, IVA-D310R/RB, IVA-D100R/RB, IVA-D105R, IVA-D106R,  IVA-D800R,  ICS-X8, iXA-W404R, iXA-W407BT, IVA-W200Ri, IVA-W202R, IVA-W205R, IVA-W502R, IVA-W505R,  IVE-W530BT, TME-M860 oraz TME-S370


  Informacje o produkcie
  Idealna integracja z systemem oraz nowy interfejs użytkownika NVE-M300P integruje się bezproblemowo z cyfrową stacją medialną Alpine, pozwalając na sterowanie za pomocą ekranu dotykowego oraz zapewniając Navi Mix, dzięki czemu, jeżeli słuchamy muzyki i zbliżamy się do zakrętu, nastąpi wyciszenie i pojawi się informacja głosowa -- dlatego też nie jest potrzebny dodatkowy głośnik. Interfejs wysokiej rozdzielczości posiada tak przemyślaną strukturę, że wszystkie czynności wykonuje się intuicyjnie i nie potrzeba korzystania z instrukcji. Widoczne menu oraz ikony, jak również wyraźny, niezakłócony układ zapewnia przyjemność użytkowania. Podgląd map w układzie 2D/3D, jak i bezproblemowe skanowanie Inne korzyści jakie płyną z wydajnego oprogramowania poza standardową mapą 2-wymiarową jest podgląd 3-wymiarowy zapewniający bardziej realistyczny wygląd otoczenia ulic. Zapewnia to setki ikon prezentujących otoczenie, pokazujących łatwo identyfikowalne miejsca, co ułatwia zorientowanie się, gdzie aktualnie jesteśmy i jakie budynki nas otaczają.
  Zbliżając się do skrzyżowania lub do końca autostrady, mapa automatycznie powiększa się, zapewniając nam lepszy widok. Po przejechaniu tego miejsca następuje powrót do normalnego podglądu pokazującego trasę. Dzięki systemowi płynnego skanowania, przeładowanie mapy jest bardzo szybkie, stąd powiększanie (zarówno ręczne jak i automatyczne) jest bardzo płynne. Kompaktowy, co ułatwia instalację NVE-M300P ma tylko 110mm szerokości, 25mm wysokości 85mm głębokości. Tak niewielkie wymiary pozwalają na instalację w dowolnym, wygodnym miejscu (w położeniu poziomym). Dla uzyskania oprogramowania oraz uaktualnienia mapy w przyszłości, nie ma potrzeby demontażu modułu nawigacyjnego. Wystarczy połączyć kabel do portu mini USB (5) i poprowadzić drugi koniec złącza USB do odpowiedniego miejsca. Podłączenia: 1. Antena GPS, 2. Moduł TMC RDS, 3. Zespół główny monitora RGB / wyświetlacz, 4. Przewód zasilania (okablowanie), 5. Kabel Mini USB A co więcej, nie wymaga wielu podłączeń do systemu elektrycznego samochodu (jedynie podłączenie zasilania), a więc nie ma potrzeby lokalizowania sygnałów takich jak impuls prędkości, przekładni biegu wstecznego oraz hamulca postojowego.
  Szerokie pokrycie mapy, import POI oraz zapisów przebytej trasy Wydajne oprogramowanie nawigacyjne Alpine zapewnia znaczne pokrycie mapą o dużej dokładności obejmujące 43 kraje, z możliwością prowadzenia głosem w 30 językach. System zapewnia możliwość importowania punktów POI wprowadzonych przez użytkownika. W przypadku ustawienia własnych POI w oparciu o bezpłatne strony internetowe, można je zapisać w formacie KLM w pamięci USB i zaimportować je do systemu nawigacji. Pozwala to wyświetlić ulubione POI, takie jak ulubione stacje benzynowe, kawiarnie itd. W końcu, po zakończeniu podróży zapis dziennika podróży pozwala wyeksportować dane do Google Earth, tak aby można było zobaczyć pokonaną trasę. Można zdecydować, czy chcemy użyć tej trasy ponownie, czy też ją zmienić, zapisać w ulubionych trasach, jak i zanotować miejsca, które na danej trasie chcemy odnotować, jak restauracje czy też campingi. Prowadzenie według pasów oraz Tekst na informacje głosowe Funkcja prowadzenia według pasów jest bardzo wygodną, gdyż nie tylko pokazuje następny zakręt, lecz również pas, który powinniśmy zająć, aby bezproblemowo przejechać dane skrzyżowanie. Pozwala to uniknąć zagrożenia jakie może spowodować nagła konieczność zmiany pasu, zarówno na skrzyżowaniach miejskich, jak i przy zjeździe z autostrad. Funkcja Tekst na informacje głosowe również podaje ,,dodatkowe" informacje zapewniające bardziej szczegółowe prowadzenie niż zwykle (w 11 językach). Odczytuje ona tekst wyświetlany na ekranie, dzięki czemu zamiast informacji ,,Skręć w prawo", przykładowo, uzyskamy informację ,,Skręć w prawo na A8, kierunek Stuttgart." Inne wygodne funkcje Inne wygodne funkcje obejmują: Informacje o trasie i tryb symulacji trasy, profile kolorów dzienny i nocny, zaprogramowane fotoradary, w krajach w których jest to dozwolone, zwiększone pokrycie mapy, szczególnie w krajach Europy Wschodniej z dostępnymi najnowszymi mapami i prowadzeniem zakręt po zakręcie oraz z wyszukiwaniem po 7-cyfrowym kodzie pocztowym w Wielkiej Brytanii. Dostępna jest również opcjonalna antena TMC (KAE-500FM).

   

   

  PODSTAWOWE FUNKCJE:

   

  • moduł nawigacji do konsol multimedialnych, konsol cyfrowych i monitorów Alpine montowanych na desce rozdzielczej
  • obsługa sterowania dotykowego
  • doskonały zasięg mapy
  • jedna bezpłatna aktualizacja mapy w ciągu 30 dni od zakupu NVE-M300P
  • mapa dwuwymiarowa (2D) i realistyczna mapa trójwymiarowa (3D) z setkami trójwymiarowych ikon punktów orientacyjnych (POI)
  • nowy interfejs użytkownika o spójnej architekturze ułatwiającej obsługę
  • wyświetlanie wskazówek dotyczących wyboru pasa
  • importowanie osobistych atrakcji turystycznych
  • wbudowany tuner TMC o zasięgu ogólnoeuropejskim
  • wyszukiwanie 7-cyfrowych kodów pocztowych Wielkiej Brytanii
  • procesor SIRF Titan zapewnia bardzo szybki start oraz przeliczenia trasy, zarówno przy obliczeniach trasy, jak i przeliczeniach po zmianie trasy
  • auto-zoom pozwalająca łatwo rozpoznać manewry
  • zintegrowany odbiornik High end TMC - plus opcjonalna antena KAE-500FM
  • prowadzenie zakręt po zakręcie
  • dokładne prowadzenie dzięki wskazówkom głosowym Tekst - Mowa (TTS) przy ogłaszaniu nazw ulic
  • tryb symulacji trasy
  • bezproblemowe skalowanie oraz tryb podglądu dla dłuższych tras
  • profile kolorów dla dnia i nocy
  • funkcja zapisów odcinków trasy dla rejestracji i eksportowania przebytej trasy
  • pre-instalowane informacje o położeniu fotoradarów, w krajach gdzie podawanie takich informacji jest legalne
  • zwiększone pokrycie mapy, szczególnie w krajach Europy Wschodniej z dostępnymi najnowszymi mapami
  • import osobistych POI (Interesujących miejsc)
  • łatwa instalacja, bez potrzeby połączenia do impulsu prędkości
  • pozycjonowanie przez GPS
  • informacja o tunelach i wiaduktach
  • gwarancja 24 miesiące (jesteśmy autoryzowanym dealerem Alpine)

  • więcej danych znajduje się w instrukcji obsługi (zakładka "Pliki do pobrania")

   

   

  Pokrycie map dla 43 krajów w Europie Zachodniej i Wschodniej
  Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Macedonia należąca do byłej Jugosławii, Mołdawia, Monako, Montenegro, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Republika Czech, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy

   

  Wysokiej jakości interfejs użytkownika (GUI) oraz nawigacja głosem w 30 językach
  angielski (UK), bułgarski, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, flamandzki, francuski, grecki, hebrajski, hiszpański, holenderski, kataloński, litewski, łotewski, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, turecki, ukraiński , węgierski

   

  Dokładne prowadzenie w trybie Tekst - Mowa (TTS) przy ogłaszaniu nazw ulic w 11 językach
  angielski (UK), grecki, hiszpański, holenderski, kataloński, niemiecki, polski, portugalski, szwedzki, włoski

   

  Bezpłatne TMC dostępne w 13 krajach
  Austria, Belgia, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Norwegia, Republika Czech, Szwajcaria, Szwecja, Włochy

   

  PłatneTMC Premium dostępne w Wielkiej Brytanii (zainstalowane)

  Ten produkt nie posiada produktów powiązanych

  Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy. Dodaj swoją opinię.
  Marka produktu: Alpine
  Nr katalogowy: 1752
  Waga do wysyłki: 0.70 kg

  Stan produktu:nowyi
  Nawigacja GPS:tak
  Importer:Horn Distribution S.A.
  Producent:Alpine Electronics, Japonia
  Gwarancja:24 miesiące, importerai

  Pliki do pobrania:
  Instrukcja Alpine NVE-M300P_PL.pdf

  Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również:


  Brak produktów