SKLEP TESTOWY W TRYBIE KATALOGU - funkcjonalny sklep znajduje się na stronie: www.caraudiosklepy.pl
Twój koszyk
 • ilość produktów: 0
 • wartość: 0,00 zł

Alpine ICS-X8 - stacja multimedialna

stacja multimedialna DVD/USB - wymiary 2-DIN, ekran dotykowy 7 cali, AUX, obsługa iPod/iPhone, Bluetooth, MirrorLink, Navi Ready, DSP
Dostępność: niedostępny
WYCOFANY Z OFERTY
Stan magazynu:
Brak
Ocena klientów: głośniki car audio, wzmacniacze, subwoofery - opiniegłośniki car audio, wzmacniacze, subwoofery - opiniegłośniki car audio, wzmacniacze, subwoofery - opiniegłośniki car audio, wzmacniacze, subwoofery - opiniegłośniki car audio, wzmacniacze, subwoofery - opinie 0.0/10 pkt. (0)
Producent / Marka: Alpine
Kupując ten produkt otrzymasz: 0 pkt.
Koszty wysyłki:
 • 15,00 zł - gdy płatność przed wysyłką
 • 18,00 zł - gdy płatność przy odbiorze przesyłki
Alpine
Cena:
0,00 zł
Ilość: szt.
 • powiadom o dostępności
 • Zaawansowana samochodowa stacja multimedialna DVD/CD/USB współpracująca ze standardem MirrorLink i opcjonalnym systemem nawigacyjnym GPS (dodatkowy moduł NVE-M300P), wymiary 2-DIN, dotykowy ekran 7 cali, wejście AUX, współpraca z iPod/iPhone, Bluetooth, DSP.


  App Link Station
  Alpine ICS-X8 to pierwszy na świecie produkt multimedialny pozwalający na korzystanie z zalet standardu MirrorLink, co powoduje, że użycie aplikacji w smartfonie z obsługą MirrorLink, staje sie bardzo wygodne również w samochodzie. Jeśli posiadasz smartfone z obsługą funkcji MirrorLink, odwiedź sklep z aplikacjami odpowiedni dla producenta twojego smartfona, aby pobrać potrzebne oprogramowanie (mogą być niezbędne stosowne opłaty) i zainstaluj tą aplikację na swoim smartfonie. Jest to najbardziej zaawansowane, przenośne centrum informacji i rozrywki, z doskonałym interfejsem, zoptymalizowanym do smartfonów i aplikacji dodatkowych. Od perfekcyjnej jakości dźwięku i obsługi multimediów, aż po nawigację - wszystko w najwyższym standardzie. W przyszłości dostępnych będzie znacznie więcej aplikacji i telefonów obsługujących technologię MirrorLink. Alpine będzie oferować w tym zakresie pełne wsparcie, a więc każdy użytkownik będzie mógł pobrać nowe aktualizacje ICS-X8 ze strony internetowej Alpine.

   

  PODSTAWOWE FUNKCJE:

   

  • 7" wyświetlacz WVGA z podświetleniem LED
  • wbudowany wzmacniacz 4 x 50W
  • dotykowy ekran z kontrolą przeciągnij i upuść
  • wyświetlanie ulubionych aplikacji
  • 4 kolory podświetlenia przycisków i menu
  • wejście kamery cofania
  • możliwość podłączniania modułu nawigacji przez RGB lub USB (dla telefonów NOKIA)
  • obsługa sterowania fabrycznego w kierownicy i wyświetlacza (wymagany interfejs)
  • menu w 15 językach
  • wbudowany napęd DVD / CD
  • odtwarzanie USB (audio / wideo)
  • współpraca z iPod / iPhone
  • współpraca z Nokia
  • wbudowany Bluetooth ze streamowaniem audio A2DP
  • odtwarzanie DivX
  • odtwarzanie MP3 / WMA /AAC
  • 4-Volt wyjścia przedwzmacniacza (przód,tył, subwoofer)
  • wbudowana cyfrowa zwrotnica
  • 9-pasmowy korektor parametryczny
  • korekcja czasowa
  • 10 fabrycznych ustawień korektora do wyboru
  • MediaXpander
  • sterowanie poziomem i fazą subwoofera
  • wbudowany moduł ALPS Bluetooth
  • HFP: profil głośnomówiący HFP (Hands-Free Profile)
  • HSP: profil słuchawkowy HSP (Head Set Profile)
  • proste i bezpieczne parowanie urządzeń SSP (Secure Simple Pairing)
  • wskaźnik mocy sygnału GSM
  • wskaźnik poziomu naładowania baterii w telefonie
  • aktualizacja Bluetooth przez USB
  • gwarancja 24 miesiące (jesteśmy autoryzowanym dealerem Alpine)
  • więcej danych znajduje się w instrukcji obsługi (zakładka "Pliki do pobrania")

   

   

  Czym jest MirrorLink ?
  MirrorLink jest ostatnio udostepnionym standardem umożliwiającym połączenie smartfonów z systemami typu infotainment w samochodach. Jest to rozwiązanie opracowane i wspierane wspólnie przez producentów samochodowych, dostawców systemów, producentów urządzeń elektroniki użytkowej i producentów telefonów w ramach konsorcjum Car Connectivity Consortium (CCC). MirrorLink oferuje bezproblemowe i wygodne użycie aplikacji stworzonych dla smartfonów, takich jak programy nawigacyjne, odtwarzające muzykę oraz inne służące rozrywce i komunikacji. Nasza nowa aktualizacja oprogramowania dla ICS-X8 posiada nawet tryb MirrorMode dla urządzeń Nokia, pozwalający użytkownikowi na pełny dostęp i użycie w samochodzie aplikacji przeznaczonych dla smartfonów Nokia obsługujących MirrorLink.

   

  Kompatybilny z Samsung Galaxy S3 DriveLink
  Jeśli posiadasz Samsung Galaxy S3, pobierz aplikację DriveLink z Samsung Apps lub Google Play aby korzystać ze swojego Galaxy S3 wraz z ICS-X8. Nawigacja pozwala na korzystanie z map Google w ICS-X8, natomiast aplikacja muzyczna pozwala na słuchanie muzyki zgromadzonej w telefonie. Aplikacja telefoniczna pozwala na wybieranie numerów i prowadzenie rozmów bez użycia rąk. Nowo otrzymane wiadomości mogą być odczytane dzięki systemowi rozpoznawania i głosowego czytania pisma.

   

  Dodaj nawigację ze smartfona do swojego ICS-X8
  Jeśli posiadasz smartfone Nokia obsługujący MirrorLink, nawigacja Nokia Drive będzie dostępna nieodpłatnie, zawsze z najświeższymi mapami i z w pełni dotykowym sterowaniem z poziomu App Link Station. Mapy o wysokiej rozdzielczości są zapisane w telefonie, eliminując koszty transmisji danych i konieczność utrzymywania stałego połączenia. Zaawansowane funkcje udostępniają informacje o ruchu drogowym online, wyszukiwanie celu podróży w trybach online i offline, widok 3D, wyciszanie muzyki/wideo w trakcie trwania komend głosowych, menu i komendy głosowe w wielu językach.

   

  Tryb MirrorMode: dostęp do aplikacji Twojego smartfona w ICS-X8
  Pobierz i zainstaluj nową aktualizację oprogramowania w wersji 1.2 przeznaczoną dla ICS-X8, aby udostępnić funkcję MirrorMode dla urządzeń Nokia. Pozwoli to na udostępnienie wszystkich Twoich aplikacji zainstalowanych na smartfonie obsługujacycm MirrorLink z poziomu ICS-X8: bądź na bieżąco ze swoimi znajomymi z serwisów społecznościowych i stron IMS, słuchaj radia internetowego przez głośniki Twojego samochodu, bądź na bieżąco z informacjami o pogodzie, używaj usług bazujących na geolokalizacji, przeglądaj zawartość Internetu, ciesz się zdjęciami, czytaj pocztę elektroniczną i SMS'y, oraz wiele, wiele więcej...  Dla bezpieczeństwa, ICS-X8 pozwoli na używanie tych wszystkich aplikacji tylko wtedy, gdy hamulec ręczny będzie zaciągnięty podczas parkowania.

   

  Dostosowywany indywidualnie interfejs dla nowego wymiaru użyteczności
  Ustawiany całkowicie indywidualnie ekran główny oferuje animacje 3D dostępne na smartfonie. Sterowanie funkcjami jest płynne i łatwe, odbywa się za pośrednictwem dotyku - przeciągania i stukania palcami. Ulubione aplikacje można w prosty sposób wybierać z ekranu głównego tworząc skróty na pasku narzędzi mając tym samym szybki do nich dostęp. A wszystko jest krystalicznie czyste na wysokiej jakości wyświetlaczu 7-calowym WVGA z podświetleniem LED.

   

  Doskonała jakość dźwięku z wieloma funkcjami ustawień indywidualnych
  Alpine oferuje możliwość wysoce dokładnego dostrojenia dźwięku do własnych wymagań przy użyciu zadziwiającego układu funkcji, w tym cyfrowa korekta opóźnienia, 9-pasmowy korektor parametryczny, 10 ustawień korektora, zwrotnica cyfrowa, MediaXpander, regulacja poziomu subwoofera i wybór faz.

   

  Dwie nawigacje do wyboru
  ICS-X8 oferuje możliwość wyboru na dwa sposoby dodawania funkcji nawigacji. Można używać funkcji MirrorLink na smartfonie Nokia uzyskując dostęp do aplikacji Nokia Drive. W przypadku braku telefonu Nokia można dodać moduł nawigacyjny Alpine NVE-M300P i otrzymać wiele użytecznych funkcji oraz sterowanie za pomocą ekranu dotykowego.

   

  Alpine dostarcza najlepszą jakość dla iPhone/iPod
  Optymalne wykorzystanie iPhone i iPod można osiągnąć podłączając je do dwóch portów USB. Jeden może być używany do odtwarzania muzyki z wysoką jakością dźwięku lub filmów na dużym ekranie o wysokiej rozdzielczości, przy czym drugie urządzenie może pracować w tym samym czasie. ICS-X8 oferuje funkcje przewijania 3D Cover Flow i funkcję ręcznego szybkiego wyszukiwania w celu szybkiego znajdowania nagrań muzycznych. iPhone/iPod ładuje się automatycznie podczas odtwarzania muzyki/filmów.

   

  Wbudowana technologia Bluetooth z nowymi i zaawansowanymi funkcjami
  Oprócz podstawowej zalety jaką jest obsługa telefonu w trybie głośnomówiącym, wbudowana technologia Bluetooth oferuje szeroką gamę bardzo wygodnych funkcji. Użytkownik otrzymuje proste bezpieczne połączenie, które można powiązać maksymalnie z 5 telefonami. Korzystaj z przesyłania strumieniowego audio A2DP z obsługą zgodną z AVRCP 1.0/1.3/1.4. Zaawansowane funkcje telefonu zawierają synchronizację książki telefonicznej, alfabetyczne i procentowe wyszukiwanie w książce telefonicznej, ustawienie 3 ulubionych numerów telefonów oraz wskaźnik siły sygnału.

   

  Nieograniczony dostęp do wielkiego świata multimediów
  Dzięki ICS-X8 w samochodzie, zapewniony jest błyskawiczny dostęp do wszystkich multimediów wybranych przez użytkownika. Wbudowany jest napęd optyczny DVD/CD i można podłączyć iPoda, iPhonea lub telefon Nokia, aby słuchać zapisanej muzyki i mieć dostęp do bibliotek z plikami muzycznymi online. Port USB pozwala podłączyć pamięć USB i dysk twardy oraz pozwala odtwarzać zarówno pliki wideo jak i pliki muzyczne z pamięci USB. Możliwe jest odtwarzanie plików DivX, MP3, WMA i AAC oraz można podłączyć kamerę, antenę GPS i system nawigacji.

   

   

  Tuner
  Zapamiętywanie stacji (FM:18 / MW:6 / LW:6)
  Wyświetlanie nazwy stacji
  Pamięć automatyczna
  Tryb wyszukiwania: Lokalny / DX

   

  RDS
  Funkcje RDS: AF, TA, TP, PTY, NEWS, RADIO TEXT

   

  BLUETOOTH
  Wbudowany moduł Bluetooth
  Telefonowanie bezdotykowe: profil HFP (głośnomówiący) obsługiwany we współpracy z kompatybilnymi telefonami komórkowymi
  Strumieniowy przesył muzyki: Kompatybilność z profilem A2DP (Advanced Audio Distribution Profile)
  Sterowanie strumieniowym przesyłem muzyki: Kompatybilność z profilem AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile) wersja1.3
  Proste i bezpieczne parowanie urządzeń SSP (Secure Simple Pairing)
  Zaawansowane funkcje Bluetooth
  Synchronizacja książki telefonicznej
  Wyszukiwanie wpisów w książce telefonicznej: Wyszukiwanie procentowe
  Szybkie wybieranie numeru: Pamięć 3 numerów
  Zapis wielu numerów telefonu dla jednej pozycji w książce:
  Możliwość zapisania 5 numerów telefonu
  Wyświetlanie etykiet wpisów w książce telefonicznej: Wyświetlanie rodzajów telefonu (zwykły, komórkowy, domowy, w biurze, inny)
  Automatyczne odbieranie
  Wyświetlanie historii połączeń: numery wybierane/odebrane/ nieodebrane
  Funkcja ponownego wybierania numeru
  Regulacja głośności mowy: Możliwa dla poziomu dźwięku wychodzącego i przychodzącego
  Wskaźnik mocy sygnału GSM
  Wskaźnik poziomu naładowania baterii w telefonie
  Wybór głośników odtwarzających rozmowę
  Aktualizacja oprogramowania
  Mikrofon w zestawie

   

  Made for iPod / iPhone
  Odtwarzanie muzyki i plików video:
  Połączenie: Wymagany kabel USB KCU-461iV (sprzedawany oddzielnie)
  Kompatybilność z iPod(R) / iPhone(R): Made for iPod touch 4G/3G/2G/1G, iPod nano 6G/5G/4G/3G/2G/1G, iPod classic 160GB/120GB/80GB, iPod with video, iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G and iPhone
  Dostępne funkcje wyboru: Lista
  Odtwarzania/Wykonawca/Album/Utwór/Podcast/Rodzaj
  Muzyki/Kompozytor/Audiobook
  Wyszukiwanie alfabetyczne
  Wyszukiwanie procentowe
  Bezpośredni wybór następnej/poprzedniej: listy odtwarzania/wykonawcy/albumu/gatunku muzyki/kompozytora
  Powtórne odtwarzanie
  Odtwarzanie w kolejności losowej (M.I.X. / Suffle): Utwór, Album, Wszystko
  Wyświetlanie grafik
  Wyświetlanie okładek albumów
  Ładowanie baterii

   

  Współpraca z telefonami Nokia
  Współpracuje z obsługiwanymi telefonami Nokia (Symbian) : w trybie masowego urządzenia magazynującego
  Kabel z wtyczką micro USB w zestawie
  Odtwarzanie: MP3, WMA, AAC
  Wyszukiwanie nazyw plików i folderów
  Wyszukianie informacji Tag
  Obsługa folderów góra/dół
  Ładowanie baterii

   

  MirrorLink
  Obsługiwane funkcje: nawigacja, rozmowy telefoniczne i muzyka (w zależności od producenta telefonu) po aktualizacji oprogramowania ICS-X8 do wersji 1.2
  Obsługiwane urządzenia: Nokia 700 /701 /603 / 808, Nokia N8 / E6 / E7 / X7 / C6-01 / C7 (wymaga aktualizacji Symbian Belle), Nokia N9 (używająca MeeGo)
  Podłączenie: kabel micro USB w zestawie
  Ładowanie baterii

   

  Disc Player
  Typ odtwarzacza: odtwarzacz płyt DVD/CD
  Odtwarzane rodzaje płyt: DVD-Video, DVD?R/RW, CD, CD-R/RW
  Odtwarzane formaty: MP3, WMA, AAC, DivX
  Powtórne odtwarzanie
  Bezpośrednie sterowanie menu DVD
  Odtwarzanie w kolejności losowej
  Wyświetlanie CD Text
  Wyszkiwanie nazwy CD text
  Wyciszenie przy braku danych
  Digital Servo

   

  Podłączenie urządzeń USB
  USB Connection: USB Cable Included (2pcs)
  Music & Video Playback Compatible
  Playable Format: MP3, WMA, AAC, DivX (.avi, .divx)
  USB Class: Mass Storage Class
  File/Folder Name Search
  Tag Info Search
  Folder Up/Down Control
  Sound Tuning
  Połączenie USB (kabele USB w zestawie)
  Odtwarzanie muzyki i plików video
  Odtwarzane formaty: MP3, WMA, AAC, DivX (.avi, .divx)
  Klasa USB: Masowe urządzenie magazynujące
  Wyszukiwanie nazyw plików i folderów
  Wyszukianie informacji Tag
  Obsługa folderów góra/dół

   

  Ogólne
  Moc wyjściowa: wysokiej mocy wzmacniacz 4 x 50 W
  7'' ekran dotykowy WVGA
  Opuszczany elektrycznie panel przedni
  Odbsługa: dotyk, przeciąganie i stuknięcie palcami
  Podświetlenie przycisków: 5 kolorów do wyboru (Biały, Niebieski, Zielony, Czerwony, Bursztynowy)
  Ustawienia kolorów wyświetlacza: 4 kolory do wyboru (Niebieski, Zielony, Czerwony, Bursztynowy)
  Nowe unikatowe wzornictwo panela przedniego
  Przedwzacniacza: 3 wyjścia (4-volt) i 1 wyjście A/V AUX
  Przetwornik: 24-Bit
  Wejście AUX: 1 wejście A/V AUX
  Obsługa zdalnego sterowania z kierownicy (wymagany adapter)
  Obsługa fabrycznego ekranu (wymagany adapter)
  Wejście nawigacyjne (13-pin konektor)
  Wyciszenie sygnału nawigacji
  Podłączenie anteny GPS (smartpone): Synał GPS wymagana antena (KAE-100GPS)
  Podłączenie kamery cofania: wejście bezpośrednie (Alpine Direct Input)
  Wybór widoku kamery: z tyłu, panoramiczny, narożny, widok do dołu
  Pomocnicze linie kamery cofania
  Korektor Visual EQ
  Wzmocnienie kontrastu obrazu
  Pamięć ustawień korekcji Visual EQ
  Język menu uźytkownika: English, French, Spanish, German, Italian, Russian, Dutch, Portguese, Swedish, Finish, Norwegian
  Wyświetlanie kalendarza i zegara
  Automatyczne ściemnianie obrazu
  Ustawianie dla ulubionych źródeł
  Kod zabezpieczający przed kradzież
  Możliwość aktualizacji oprogramowania
  Wymiary 2DIN
  Złącze automatycznej anteny
  Wyjście załączania wzmacniacza


  Ten produkt nie posiada produktów powiązanych

  Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy. Dodaj swoją opinię.
  Marka produktu: Alpine
  Nr katalogowy: 2742
  Waga do wysyłki: 4.30 kg

  Stan produktu:nowyi
  Typ odtwarzacza:DVD/USB
  Bluetooth:tak
  Nawigacja GPS:opcja
  Rozmiar odtwarzacza:2-DIN
  Importer:Horn Distribution S.A.
  Producent:Alpine Electronics, Japonia
  Gwarancja:24 miesiące, importerai

  Pliki do pobrania:
  Instrukcja Alpine ICS-X8_PL.pdf
  Instrukcja Alpine ICS-X8_PL - skrócona.pdf

  Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również:


  Brak produktów